wyszukiwarka zaawansowana
PEWNOŚĆ EFEKTU rozświetlonej cery – Strobing MakeUp by GOSH Copenhagen
0

Lato to czas, kiedy stawiamy na naturalność, świeżość i blask. Odchodzimy od ciężkiego makijażu, pojawia się natomiast „Strobing MakeUp”, gdzie główną rolę odgrywa rozświetlacz. Jego aplikacja we właściwych miejscach na twarzy sprawia, że skóra wygląda lekko i świeżo. Trend ten został doceniony przez makijażystów na całym świecie.

Spośród szerokiego portfolio produktów GOSH Copenhagen wybrałam kilka, dzięki którym łatwo i szybko można osiągnąć #Pewność Efektu Rozświetlonego Makijażu.

Strobing MakeUp krok po kroku:

Krok 1: W celu przygotowania skóry pod makijaż, aplikuj Bazę Udoskonalającą Cerę GOSH Copenhagen za pomocą dłoni lub pędzla do podkładu. Produkt ten zawiera w swoim składzie bakterie probiotyczne, które stymulują odnowę skóry.

Krok 2: Aby osiągnąć efekt nieskazitelnej cery, aplikuj przy użyciu dłoni lub MakeUp Blendera podkład #Foundation Drops GOSH Copenhagen na całą twarz, zaczynając od jej centralnej części. Zawarte w nim Olej Arganowy oraz Antiderm posiadają właściwości odżywcze, kojące, oraz łagodzące.

Krok 3: Najważniejszy w celu uzyskania efektu rozświetlenia – aplikacja Rozświetlacza w płynie do twarzy i ciała GOSH Copenhagen, na wypukłe części twarzy, takie jak: skronie, pod łukiem brwiowym, wewnętrzny kącik oka, szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa, łuk Kupidyna, broda. Opuszkami palców lub przy użyciu pędzla do podkładu, wklep rozświetlacz rozcierając dokładnie krawędzie.

Krok 4: Rozświetlający Olejek do Ust GOSH Copenhagen, jako dopełnienie makijażu. Za pomocą aplikatora dołączonego do produktu, nałóż olejek na usta, dzięki czemu będą rozświetlone i odżywione.

Na zakończenie podkreśl spojrzenie przy użyciu ulubionej Maskary GOSH Copenhagen.

Nie bój się eksperymentów – zostań swoim własnym mistrzem makijażu!

Polecam – Anna Mucha, International MakeUp Master.

Komentarze do wpisu (0)

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl