wyszukiwarka zaawansowana
♥ Bezpieczeństwo

Zapewniamy Państwa, że zakupy w sklepie internetowym www.kochamkosmetyki.pl są bezpieczne.

Jesteśmy organizacją Europejską, ze 100 letnią historią i bogatym doświadczeniem handlowym. Na rynku w Polsce działamy od ponad 20 lat, koncentrując się na wyłącznej dystrybucji uznanych w Europie i na Świecie marek kosmetycznych. Za sukcesy biznesowe byliśmy wielokrotnie uhonorowani prestiżowymi nagrodami Gazele Biznesu oraz Diamenty miesięcznika Forbes. Nasze doświadczenie w branży, oraz sukcesy na rynku w Europie i Polsce, dają Państwu pełne gwarancje naszej rzetelności i odpowiedzialności w stosunku do wszystkich klientów.

W branży kosmetycznej, posiadamy wybitne kompetencje związane ze sprzedażą oraz doradztwem produktowym kosmetyków z kategorii: makijaż oraz pielęgnacja twarzy i ciała. Zbudowaliśmy komplementarne port folio marek, które charakteryzują się wyjątkową jakością w stosunku do ceny. Na pewno znajdą Państwo u nas produkt, który zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby.

W ramach naszego sklepu internetowego stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych. Dzięki temu możecie się czuć Państwo bezpieczni , podając nam informacje o sobie i składając zamówienia. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Państwa jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. 

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl